ВЕБ-ПОРТАЛ ЗНАХОДИТЬСЯ В ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ

Новини

Шановні користувачі!

Програмне забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було оновлено!!!

При оновленні програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було збережено персональні кабінети установ, проте всі набори даних, які були опубліковані до 08 серпня 2018 року, тепер доступні для перегляду та вивантаження тільки на старій версії Порталу.

Інформуємо, що публікувати або оновлювати набори даних на старому Порталі old.data.gov.ua не потрібно. Всі набори відтепер необхідно опубліковувати на новому Порталі. При необхідності оновлення набору, який був розміщений на старому Порталі, його необхідно опублікувати та оновлювати вже на новому Порталі.

Всі персональні кабінети на цьому порталі відключені. Пошук даних необхідно здійснювати без заходу в кабінет, без введення логіну та паролю, просто як звичайний  користувач.

Інструкцію розпорядника інформації можна завантажити за посиланням.

AddToAny buttons

В Кабінеті Міністрів України було презентовано ефективний інструмент роботи: Єдиний веб-портал електронного урядування

#eGovernance #РеформаДержавногоУправління

Підвищення дієвості комунікацій у системі органів державної влади є одним із важливих факторів, які впливають на ефективність прийняття управлінських рішень, уникнення проблем, пов’язаних із недостатньою обізнаністю всіх стейкхолдерів, оперативність виконання завдань вищого керівництва.

Для вирішення цих завдань представникам генеральних директоратів міністерств вчора в Кабінеті Міністрів України було презентовано ефективний інструмент роботи: Єдиний веб-портал електронного урядування.

Інтранет-портали – це типові інструменти, які застосовують у великих бізнесових та громадських організаціях саме з метою підвищення ефективності внутрішньої комунікації. Наша мета – імплементація цього успішного досвіду бізнесових та громадських структур у системі органів державної влади.

Процеси збору та узагальнення інформації, проведення нарад, спільної роботи, в тому числі – над документами, координації та комунікації здійснюватимуть за допомогою сучасної інформаційно-комунікаційної платформи. Це має докорінно змінити спосіб спілкування між державними службовцями.

Веб-портал дозволяє координувати спільну роботу великої кількості окремих організацій або команд. Так, скажімо, нещодавно ми запустили модуль моніторингу виконання плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік, і ця функція вже реалізується в електронній формі – до роботи залучені понад 35 органів державної влади і понад 300 державних службовців.

За нашою концепцією, Портал має забезпечувати:
- автоматизацію збору та узагальнення інформації в системі органів державної влади;
- контроль виконання урядових планів;
- корпоративну комунікацію, автоматизацію аналітики та побудови звітів;
- спільну роботу над проектами документів;
- керування проектами;
- моніторинг погодження проектів нормативно-правових актів.

Портал побудований на основі промислової технологічної платформи, яка дозволяє здійснювати ефективне розширення наявного функціоналу та його масштабування, що важливо в довгостроковій перспективі.