ВЕБ-ПОРТАЛ ЗНАХОДИТЬСЯ В ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ

Новини

Шановні користувачі!

Програмне забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було оновлено!!!

При оновленні програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було збережено персональні кабінети установ, проте всі набори даних, які були опубліковані до 08 серпня 2018 року, тепер доступні для перегляду та вивантаження тільки на старій версії Порталу.

Інформуємо, що публікувати або оновлювати набори даних на старому Порталі old.data.gov.ua не потрібно. Всі набори відтепер необхідно опубліковувати на новому Порталі. При необхідності оновлення набору, який був розміщений на старому Порталі, його необхідно опублікувати та оновлювати вже на новому Порталі.

Всі персональні кабінети на цьому порталі відключені. Пошук даних необхідно здійснювати без заходу в кабінет, без введення логіну та паролю, просто як звичайний  користувач.

Інструкцію розпорядника інформації можна завантажити за посиланням.

AddToAny buttons

В Україні затверджено «дорожню карту» розвитку відкритих даних на 2016 рік

Проведення аудитів, розвиток порталу, дистанційні навчання, пріоритетні набори, хакатони та воркшопи, інформаційна кампанія, пілотні проекти, методичні рекомендації … – 4 лютого 2015 року Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко затвердив «дорожню карту» розвитку відкритих даних в Україні на 2016 рік (наказ № 19).

Стратегічний документ містить 41 комплексне завдання, що структуровані за 5 пріоритетними напрямами:
- підвищення доступності та якості відкритих державних даних;
- розвиток спроможності органів влади щодо публікації відкритих даних;
- посилення ролі відкритих даних в реалізації державної політики;
- нормативно-правове забезпечення;
- розвиток попиту та спроможності цільової аудиторії щодо використання відкритих даних.

«Розвиток відкритих державних даних – це не лише підвищення відкритості, прозорості та ефективності роботи органів влади, а й шлях до розвитку потужної індустрії – повідомив Голова Агентства Олександр Риженко – Саме тому, заходи «дорожньої карти» сфокусовані як на підвищення спроможності щодо публікації відкритих даних, так і на розвитку готовності споживати ці дані».

Нагадаємо, що проект «дорожньої карти» було розроблено Державним агентством з питань електронного урядування за участю представників органів влади, громадськості та ІТ-бізнесу за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

 

З «дорожньою картою» розвитку відкритих даних в Україні на 2016 рік Ви можете ознайомитись за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/0B1kGsKt9XV_QaFZVaTZiT19aRTA/view