ВЕБ-ПОРТАЛ ЗНАХОДИТЬСЯ В ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ

Новини

Шановні користувачі!

Програмне забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було оновлено!!!

При оновленні програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було збережено персональні кабінети установ, проте всі набори даних, які були опубліковані до 08 серпня 2018 року, тепер доступні для перегляду та вивантаження тільки на старій версії Порталу.

Інформуємо, що публікувати або оновлювати набори даних на старому Порталі old.data.gov.ua не потрібно. Всі набори відтепер необхідно опубліковувати на новому Порталі. При необхідності оновлення набору, який був розміщений на старому Порталі, його необхідно опублікувати та оновлювати вже на новому Порталі.

Всі персональні кабінети на цьому порталі відключені. Пошук даних необхідно здійснювати без заходу в кабінет, без введення логіну та паролю, просто як звичайний  користувач.

Інструкцію розпорядника інформації можна завантажити за посиланням.

AddToAny buttons

Засідання робочої групи з питань відкритих даних

17 грудня 2015 року відбулось засідання оновленого складу Тимчасової робочої групи з питань розвитку відкритих даних при Міжгалузевій раді з питань розвитку електронного урядування України.

Перша частина засідання була присвячена презентаціям міжнародного досвіду розвитку відкритих даних. Міжнародні експерти Анна Сінецька та Якуб Горницький представили досвід та плани Польщі щодо розвитку відкритих даних.

Друга частина засідання була присвячена обговоренню виконання Постанови КМУ від 21жовтня 2015 року № 835 щодо розвитку відкритих даних та проект «дорожньої мапи». Крім того, досвідом у сфері розвитку відкритих даних в Україні поділилися Денис Гурський, радник Прем’єр-міністра України, Олена Урсу, менеджер UNDP та Олексій Соболєв, радник Міністра інфраструктури України.

Наступним кроком заплановано проведення аудиту в центральних органах виконавчої влади з метою підготовки до публікації наборів державних даних та доопрацювання й затвердження «дорожньої мапи» розвитку відкритих даних.