ВЕБ-ПОРТАЛ ЗНАХОДИТЬСЯ В ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ

Новини

Шановні користувачі!

Програмне забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було оновлено!!!

При оновленні програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було збережено персональні кабінети установ, проте всі набори даних, які були опубліковані до 08 серпня 2018 року, тепер доступні для перегляду та вивантаження тільки на старій версії Порталу.

Інформуємо, що публікувати або оновлювати набори даних на старому Порталі old.data.gov.ua не потрібно. Всі набори відтепер необхідно опубліковувати на новому Порталі. При необхідності оновлення набору, який був розміщений на старому Порталі, його необхідно опублікувати та оновлювати вже на новому Порталі.

Всі персональні кабінети на цьому порталі відключені. Пошук даних необхідно здійснювати без заходу в кабінет, без введення логіну та паролю, просто як звичайний  користувач.

Інструкцію розпорядника інформації можна завантажити за посиланням.

AddToAny buttons

Користь від відкриття даних – значна як і для громадян, так і держави.

Користь від відкриття даних – значна як і для громадян, так і держави. 
Скажімо, відкриті дані допомагають споживачам ухвалювати кращі рішення, даючи їм доступ до повнішої інформації про ринок. Так, Tabletki.ua надає змогу порівнювати ціни на препарати в різних аптеках. 
Відкриті дані дають можливість створити нові товари та послуги. Приміром, Система пошуку маршрутів громадського транспорту EasyWay надає інформацію про маршрути громадського транспорту в українських містах, а Opendatabot – сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для контролю контрагентів. 
За допомогою відкритих даних бізнес і Уряд можуть знаходити нові способи підвищувати ефективність, скажімо, завдяки доступу до системи державних закупівель – Система публічних електронних закупівель ProZorro.

Щоб і надалі розвивати потенціал відкритих даних, важливе налагодження ефективної системи зворотного зв’язку з користувачами, щоб краще розуміти їхні потреби. 
Саме тому Державна фіскальна служба України розробила опитування щодо наборів даних, які ДФС оприлюднює у формі відкритих даних. Воно розміщене на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua/opros2) на головній сторінці у розділі «Опитування».
Запрошуємо аналітиків, представників бізнес-середовища, громадськість та ЗМІ взяти участь. 
Давайте розвивати відкриті дані в Україні разом!