ВЕБ-ПОРТАЛ ЗНАХОДИТЬСЯ В ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ

Новини

Шановні користувачі!

Програмне забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було оновлено!!!

При оновленні програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було збережено персональні кабінети установ, проте всі набори даних, які були опубліковані до 08 серпня 2018 року, тепер доступні для перегляду та вивантаження тільки на старій версії Порталу.

Інформуємо, що публікувати або оновлювати набори даних на старому Порталі old.data.gov.ua не потрібно. Всі набори відтепер необхідно опубліковувати на новому Порталі. При необхідності оновлення набору, який був розміщений на старому Порталі, його необхідно опублікувати та оновлювати вже на новому Порталі.

Всі персональні кабінети на цьому порталі відключені. Пошук даних необхідно здійснювати без заходу в кабінет, без введення логіну та паролю, просто як звичайний  користувач.

Інструкцію розпорядника інформації можна завантажити за посиланням.

AddToAny buttons

Названо 20 фіналістів національного конкурсу стартапів на основі відкритих даних Open Data Challenge

Названо 20 фіналістів національного конкурсу стартапів на основі відкритих даних Open Data Challenge, що пройдуть 4-місячну «інкубацію» та позмагаються за призовий фонд у розмірі 2,5 млн гривень. Фінал конкурсу відбудеться 13 вересня під час проведення #OpenDataForum.

Під час «інтенсивного вікенду» 12-13 травня, що є півфіналом конкурсу Open Data Challenge, 30 команд працювали з наставниками над розробкою та вдосконаленням своїх ідей проектів і представили їх експертному журі, яке обрало 20 найкращих проектів для участі у фіналі. Відбір відбувався за 5-ма критеріями: використання відкритих даних, інноваційність, антикорупційний і соціальний вплив, перспективи розвитку, сильна та натхненна команда.

«Вражає кількість і якість ІТ-проектів на основі відкритих даних, поданих на конкурс цього року — скільки в них корисних ідей з великим бізнесовим і соціальним потенціалом. Ми ще раз переконались, що кількість і якість ідей прямо пропорційні збільшенню наборів відкритих державних даних. Лише три місяці тому набрали чинності зміни до Постанови КМУ №835, що вдвічі збільшили перелік обов’язкових до оприлюднення наборів даних, а сьогодні ми вже бачимо проекти, розроблені на основі цих нових наборів. Агентство й надалі планує спільно з партнерами розвивати сферу відкритих даних, оскільки це не лише покращення державної прозорості, підзвітності та участі громадськості, але і стимулювання технологічних інновацій та економічне зростання нашої держави», —висловився директор генерального департаменту цифрової трансформації Державного агентства з питань електронного урядування Дмитро Маковський.

Дякуємо усім командам за неймовірну роботу!

Повний перелік переможців доступний за лінком - https://www.e.gov.ua/…/nazvano-finalistiv-open-data-challen…

Конкурс в Україні проводиться вдруге й організований проектом TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах за сприяння Державне агентство з питань електронного урядування України та у партнерстві з Фонд Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.