ВЕБ-ПОРТАЛ ЗНАХОДИТЬСЯ В ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ

Новини

Шановні користувачі!

Програмне забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було оновлено!!!

При оновленні програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було збережено персональні кабінети установ, проте всі набори даних, які були опубліковані до 08 серпня 2018 року, тепер доступні для перегляду та вивантаження тільки на старій версії Порталу.

Інформуємо, що публікувати або оновлювати набори даних на старому Порталі old.data.gov.ua не потрібно. Всі набори відтепер необхідно опубліковувати на новому Порталі. При необхідності оновлення набору, який був розміщений на старому Порталі, його необхідно опублікувати та оновлювати вже на новому Порталі.

Всі персональні кабінети на цьому порталі відключені. Пошук даних необхідно здійснювати без заходу в кабінет, без введення логіну та паролю, просто як звичайний  користувач.

Інструкцію розпорядника інформації можна завантажити за посиланням.

AddToAny buttons

Список міських порталів відкритих даних України поповнився ще одним містом - Вінниця презентувала http://opendata.gov.ua/.

Список міських порталів відкритих даних України поповнився ще одним містом - Вінниця презентувала http://opendata.gov.ua/.

Новий портал наразі містить 191 набір даних від 44 організацій-розпорядників інформації про різні сфери життєдіяльності міста у форматі, що придатний для аналізу, створення різноманітних електронних сервісів та інструментів.

Серед найбільш потенційно затребуваних наборів даних на порталі – інформація про рекламні засоби комунальної власності, перелік вільних земельних ділянок станом на 2018 рік, перелік діючих договорів оренди земельних ділянок, паспорт бюджетної програми та інші.

«Свого часу Вінниця показала усій країні приклад, яким має бути ефективне самоврядування. Тут першими в Україні з‘явилися: сучасний ЦНАП – «Прозорий офіс», інформаційна система, яка дозволяє міському голові отримувати «картинку» про роботу всіх служб у режимі онлайн, вай-фай у громадському транспорті та безліч інших новацій. Сьогодні ми є свідками того, що Вінниця залишається в авангарді впровадження новітніх технологій. Оприлюднені набори відкритих даних – це крок як до прозорості влади, так і до розвитку підприємницького потенціалу міста. Сподіваюся, що це дасть старт створенню IT-проектів, які послугують потребам містян і зроблять Вінницю ще більш зручною та комфортною», - зазначає Олександр Риженко, голова Державного агентства з питань електронного урядування.

Портал створений в рамках пілотного проекту з розвитку відкритих даних у містах, що реалізується нашим проектом TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах за підтримки Державного агентства з питань електронного урядування. Право участі у проекті Вінниця виборола влітку 2017 року.