ВЕБ-ПОРТАЛ ЗНАХОДИТЬСЯ В ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ

Новини

Шановні користувачі!

Програмне забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було оновлено!!!

При оновленні програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було збережено персональні кабінети установ, проте всі набори даних, які були опубліковані до 08 серпня 2018 року, тепер доступні для перегляду та вивантаження тільки на старій версії Порталу.

Інформуємо, що публікувати або оновлювати набори даних на старому Порталі old.data.gov.ua не потрібно. Всі набори відтепер необхідно опубліковувати на новому Порталі. При необхідності оновлення набору, який був розміщений на старому Порталі, його необхідно опублікувати та оновлювати вже на новому Порталі.

Всі персональні кабінети на цьому порталі відключені. Пошук даних необхідно здійснювати без заходу в кабінет, без введення логіну та паролю, просто як звичайний  користувач.

Інструкцію розпорядника інформації можна завантажити за посиланням.

Сьогодні була запущена оновлена версія національного порталу даних. Портал відкритих даних був розроблений командою Opendatabot   в рамках проекту USAID/UK aid та Фонду “Євразія” «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» у партнерстві з Фондом Східна Європа та Агентством з питань електронного урядування .

10.08.2018

Навіщо потрібні відкриті дані? Хто і для чого використовує їх в Україні? Яких результатів уже вдалося досягти? 

26.07.2018

Міжнародна спільнота визначає відкриті дані з моніторингу довкілля як пріоритетні набори для оприлюднення державою. Адже це сприяє:
- розумінню громадянами стану довкілля, в якому вони живуть, працюють та відпочивають;

17.07.2018

Відтепер громадяни матимуть легкий доступ до важливої інформації про стан води у річках України.

06.07.2018

Користь від відкриття даних – значна як і для громадян, так і держави. 

15.06.2018

Список міських порталів відкритих даних України поповнився ще одним містом - Вінниця презентувала 

04.06.2018

25.05.2018 року Державним агентством з питань електронного урядування за допомогою проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»  було презентовано результати проведеного моніторингу стану виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

25.05.2018

Названо 20 фіналістів національного конкурсу стартапів на основі відкритих даних Open Data Challenge, що пройдуть 4-місячну «інкубацію» та позмагаються за призовий фонд у розмірі 2,5 млн гривень.

15.05.2018