ВЕБ-ПОРТАЛ ЗНАХОДИТЬСЯ В ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ

Новини

Шановні користувачі!

Програмне забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було оновлено!!!

При оновленні програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було збережено персональні кабінети установ, проте всі набори даних, які були опубліковані до 08 серпня 2018 року, тепер доступні для перегляду та вивантаження тільки на старій версії Порталу.

Інформуємо, що публікувати або оновлювати набори даних на старому Порталі old.data.gov.ua не потрібно. Всі набори відтепер необхідно опубліковувати на новому Порталі. При необхідності оновлення набору, який був розміщений на старому Порталі, його необхідно опублікувати та оновлювати вже на новому Порталі.

Всі персональні кабінети на цьому порталі відключені. Пошук даних необхідно здійснювати без заходу в кабінет, без введення логіну та паролю, просто як звичайний  користувач.

Інструкцію розпорядника інформації можна завантажити за посиланням.

AddToAny buttons

Open Data Road Map. Запрошуємо до співпраці!

Сьогодні Україна робить перші важливі кроки на шляху до запровадження відкритих даних. У квітні цього року прийнято відповідний Закон України (№ 319-VIII), а у жовтні схвалено Постанову КМУ № 835, якою передбачається відкриття у формі відкритих даних 327 наборів державних даних.

Вашій увазі пропонується драфт «дорожньої мапи» розвитку відкритих даних в Україні, який напрацьовано представниками органів влади, ІТ-бізнесу та громадськості під час спільного стратегування за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Розвиток відкритих даних залежить не тільки від готовності органів влади публікувати відкриті дані, а й від готовності бізнесу, громадськості, ЗМІ споживати ці дані, перетворюючи їх на якісний суспільний або комерційний продукт/сервіс. Саме тому, «дорожню мапу» пропонується структурувати за такими напрямами:

- розвиток спроможності органів влади;

- підвищення доступності високоякісних відкритих даних;

- формування політичної волі;

- нормативно-правове забезпечення;

- розвиток попиту та спроможності щодо використання відкритих даних;

- фінансове забезпечення.

Зазначений документ має бути доопрацьований, обговорений з громадськістю та ухвалений в рамках роботи Тимчасової робочої групи з питань використання відкритих даних при Міжгалузевій раді з питань розвитку електронного урядування.

Пропонуємо Вам прийняти участь у формуванні цього важливого документу шляхом подання пропозицій/зауважень до напрямів/завдань/заходів драфту «дорожньої мапи» на електронну адресу: radchenko@e.gov.ua.

Ваша думка дуже важлива для нас. Дякуємо за співпрацю!

https://drive.google.com/…/0B1kGsKt9XV_QdDZ3YkFVNjJlYkk/view