ВЕБ-ПОРТАЛ ЗНАХОДИТЬСЯ В ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ

Паспорт набора даних

Рішення 22 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення гр. Федоренка Андрія Борисовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сонцівської сільської ради Покровського району Донецької області (за межами населеного пункту)

Шановні користувачі!

Програмне забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було оновлено!!!

При оновленні програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних було збережено персональні кабінети установ, проте всі набори даних, які були опубліковані до 08 серпня 2018 року, тепер доступні для перегляду та вивантаження тільки на старій версії Порталу.

Інформуємо, що публікувати або оновлювати набори даних на старому Порталі old.data.gov.ua не потрібно. Всі набори відтепер необхідно опубліковувати на новому Порталі. При необхідності оновлення набору, який був розміщений на старому Порталі, його необхідно опублікувати та оновлювати вже на новому Порталі.

Всі персональні кабінети на цьому порталі відключені. Пошук даних необхідно здійснювати без заходу в кабінет, без введення логіну та паролю, просто як звичайний  користувач.

Інструкцію розпорядника інформації можна завантажити за посиланням.

Ідентифікаційний номер

89649689-ffbb-4ad9-9842-f0341a702d73

Версія
Мова інформації
Українська
Формати
pdf
Розпорядник інформації
Покровська районна рада Донецької області
Відповідальна особа
Кохан Олена Володимирівна
E-mail відповідальної особи

Останні зміни
09:3323.02.2018
Запланована частота оновлення
В разі потреби
Частота оновлення
Кожні 0 хвилин

Ключові слова:
Рішення районної ради

Неструктуровані дані

Структуровані дані у запатентованих форматах

Структуровані дані у відкритих форматах

Зв’язані дані, у форматах рекомендованих W3C

Зв’язані дані, які також надають контекстну інформацію

Рейтинг i

Оцінка
23.02.2018
pdf
Рішення 22 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення гр. Федоренка Андрія Борисовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сонцівської сільськ